Pronájem - komerční - ostatní, 73 m2, Brno

Info u RK za měsíc
Spočítat hypotéku
Poznámka + inkaso
Adresa Brno
Vytisknout Poslat e-mailem Hlídací pes

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 984414
ID zakázky 197-N03022
Typ Pronájem
Kategorie Komerční, Ostatní
Stav objektu Velmi dobrý
Typ Cihlová
Vlastnictví Osobní
Umístění Řušná část obce
Ener. náročnost C - Úsporná
Plocha užitná (m2) 73
Plocha kanceláře (m2) 73
Doprava Vlak
Topení Lokální plynové
Terasa

Popis

Exkluzivně vám nabízíme k pronájmu komerční prostory v rušné ulici Úvoz v Brně. Prostory jsou určeny k dlouhodobému pronájmu a připraveny k okamžitému používání. Prostory se dají využívat k různým činnostem a po domluvě se prostory můžou přizpůsobit nájemci. Na svůj provoz můžete upozornit dvěma osvětlenými výlohami (možnost svítící reklamy) a vstupem přímo z ulice. Před vchodem do objektu se dá zaparkovat, vlastní parkovací stání prostor nemá. Stav interiéru je výborný. V každé místnosti je možné instalovat TV (vnitřní rozvody jsou instalovány). Osvětlení je řešeno bodovými světly. V každé místnosti najdete dostatek el. zásuvek. V celém prostoru je instalovaný odvětrávací systém, který zajišťuje vysoký komfort. Internet a případně Wi-Fi jsou k dispozici. Je tu možnost zřídit pevnou telefonní linku. V celém prostoru je položená dlažba, stěny jsou stíratelné a v některých částech je na stěnách umělý mramor. Vytápění je řešeno vlastním kondenzačním (ECO.) kotlem, který zajišťuje nižší náklady na provoz. Prostory jsou zařízené následujícím způsobem:

Z ulice Úvoz vstupujete do recepce přes dálkově ovládané dveře, odkud je možné kontrolovat příchod a odchod klienta, zpracovávat administrativu provozu, připravit občerstvení na malé kuchyňské lince a komunikovat s klienty přes vnitřní interkom, který je přivedený do všech místností. U recepce se nachází bar a gauč pro příchozí a odchozí. Konkrétní části nábytku (NE přístrojů) mohou zůstat v prostorách po domluvě s majitelem. Dalším prostorem je chodba, kde jsou umístěny čtyři uzamykatelné šatní skříňky pro klienty.

1. samostatná místnost vedle recepce je vybavena umyvadlem a vlastním vstupem do místnosti se sprchovým koutem a toaletou, nad dveřmi je zařízení informující o obsazenosti. V místnosti je neprůhledná výloha do ulice.

2. místnost je zařízena jako wellness s ochlazujícím bazénkem, sprchovým koutem, vířivou vanou s chromoterapii ve tvaru srdce pro dva a umyvadlem. Vybavení poskytuje zázemí pro finskou saunu a parní saunu, které jsou součástí wellness prostoru. Z místnosti je vstup na toaletu, nad dveřmi je zařízení informující o obsazenosti.

3. místnost se aktuálně využívá pro relaxaci zákazníků, vybavena je reproduktory k pouštění hudby (reproduktory je pokryt celý prostor a je možné regulovat, kde budou hrát a kde ne), v místnosti je i umyvadlo. Relaxační místnost má vstup do venkovního prostoru, kde může být zřízeno posezení (teď momentálně se nepoužívá).

4. místnost je vhodná k různým činnostem, má vlastní vstup do další malé místnosti s vířivou relaxační vanou pro 1 osobu s chromoterapií a vlastní toaletou.

Zázemí pro provoz zajišťuje úklidová komora a hygienické zázemí pro zaměstnance. Prostor je chráněn alarmem a u vstupu je instalovaný kamerový systém. Celková plocha nabízených prostor činí 73 m2.

Pro více informací nebo objednání se na prohlídku mě prosím kontaktujte. Ostatní komerční objekt Brno-město na pronájem

Makléř

Kontaktovat makléře
E-mail:
roman.sevcik@re-max.cz
Mobil:
+420 733679925

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist